ویزا مارکت

خدمات ویزا مارکت

برگزاری تور های
گردشگری و نمایشگاهی

یکی از خدمات پرطرفدار ویزامارکت برگزاری تورهای مختلف نمایشگاهی و گردشگری است. انواع تورهای مختلف کشورهای گوناگون از هفته‌ها و حتی در مواردی از ماه‌ها قبل برنامه‌ریزی می‌شوند تا همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش برود.

تور

چرا تورهای ویزا مارکت؟

خدمات ویزامارکت در زمینه برگزاری تورها باعث می‌شود بابت هیچ چیز نگرانی به دل خود راه ندهید. ویزامارکت به کمک موسسه‌هایی که با آن‌ها همکاری مستقیم دارد، تمام امور سفر شما به کشورهای مقصد را برعهده می‌گیرد. چرا که اجرای تور بخشی از تخصص ماست و برای هر مسئله‌ای که فکرش را بکنید، از قبل تدبیری اندیشیده‌ایم.
این مجموعه خدماتی مانند اخذ ویزای توریستی کشور مقصد، تهیه بلت‌ رفت‌وبرگشت، جابه‌جایی‌های درون‌شهری را برای همه مسافران تورهایش انجام می‌دهد. همچنین رزرو هتل، ارائه بیمه مسافرتی قابل‌اطمینان، تهیه بلیت جاذبه‌های گردشگری یا نمایشگاه‌ها و نیز ارائه مترجم دوزبانه از دیگر خدمات تورهای ویزامارکت است.
برگزاری تور های گردشگری و نمایشگاهی 1
برگزاری تور های گردشگری و نمایشگاهی 2
انواع تور؛ تور گردشگری

تورهای گردشگری ویزامارکت

ویزامارکت با ارائه انواع تورهای گردشگری سعی می‌کند برای اکثر سلایق و نیازمندی‌ها چیزی در چنته داشته باشد. ما در این مجموعه در فصل‌های مختلف سال، در کشورهای گوناگون و با جامعه هدف متفاوت در تورها در خدمت شما خواهیم بود. با تورهای گردشگری ویزامارکت می‌توانید راه را به کمک مجموعه‌ای که بلد راه است بپیمایید. درواقع می‌توانید بی آنکه نگران رسیدن به مقصد باشید، از مسیر خود لذت ببرید و خیالتان راحت باشید که به مقصد و آنچه که می‌خواستید هم خواهید رسید.

برگزاری تور های گردشگری و نمایشگاهی

انواع تور؛ تور نمایشگاهی

تورهای نمایشگاهی ویزامارکت

برخی از کشورهای مختلف در کنار جاذبه‌های گردشگری خود که مناسب بازدید عموم هستند و همه‌ساله افراد زیادی را به خود فرامی‌خوانند، برای سفرهای کاری هم مقصد مناسبی محسوب می‌شوند و نمایشگاه‌های بین‌المللی متعددی در آن‌ها برگزار می‌شود.

با خدمات تورهای نمایشگاهی ویزامارکت می‌توانید در نمایشگاه‌های تخصصی نیز شرکت کنید. حضور شما در آن محل می‌تواند زمینه‌ساز جلسات تجاری با دیگر بازدید‌کنندگان یا حتی شرکت‌کنندگان در نمایشگاه شود. در نتیجه می‌توانید بی‌واسطه از برخی خدمات آن‌ها استفاده کنید یا اگر آن‌ها مشتری بالقوه خدمات و محصولات شما هستند، خودتان را بی‌واسطه پرزنت کنید. افراد حرفه‌ای و باتجربه فارغ از اینکه در چه پیشه‌ای باشند، از اهمیت شبکه‌سازی برای کوتاه کردن و سریع‌تر پیمودن مسیر موفقیت شغلی خود آگاهند.

برگزاری تور های گردشگری و نمایشگاهی