ویزا مارکت

پیکاپ ویزا

پیکاپ ویزای کانادا

پس از درخواست ویزا، اگر با درخواست شما موافقت شود ایمیلی دریافت می‌کنید مبنی بر تایید آن. به این ایمیل تاییدی پاسپورت ریکوئست یا به‌اختصار پاس ریکوئست هم گفته می‌شود. در ایمیل از شما می‌خواهند که پاسپورت خود را برای درج برچسب ویزا به سفارت کانادا بفرستید. سختی کار شما اینجاست که ما در ایران سفارت کانادا را نداریم.
در نتیجه شما مجبور هستید صرفا برای الصاق ویزا به پاسپورتتان برای سفر به یکی از کشورهای همسایه و مراجعه به سفارت کانادا هزینه کنید. یعنی علاوه‌‌بر اینکه وقتتان گرفته می‌شود، هزینه بلیت‌وبرگشت و اقامت کوتاه هم به شما تحمیل خواهد شد. اما یک راه نجات هم وجود دارد.
خدمات پیکاپ ویزای کانادا که با خدمات پیکاپ پاسپورت کانادا یکسان است و به جای هم به کار می‌روند، برای همین مواقع است. درواقع شما با این کار به یک شخص دیگر وکالت می‌دهید که به نمایندگی از شما به سفارت در کشور ثالث مراجعه کند. سپس پاسپورت شما را که به برچسب ویزا مزین شده است، به دستتان برساند.

تفاوت پیکاپ یک‌طرفه و دوطرفه نیز در این است که در اولی فرد شخصا پاسپورت را تحویل VAC یا مرکز پردازش ویزا می‌دهد و برای دریافت آن کسی به نمایندگی از او مراجعه می‌کند. اما در مورد پیکاپ دوطرفه هر دو را همان کسی که به وی وکالت داده شده، انجام می‌دهد.

Canadian visa pickup

پیکاپ ویزای کانادا
پیکاپ ویزای کانادا

سفارت‌های
پرمتقاضی برای پیکاپ ویزای کانادا

با توجه‌به نزدیک بودن و کاهش هزینه‌ها، معمولا افراد زیادی ترکیه را به‌عنوان کشور ثالث انتخاب می‌کنند. اما به‌طور کلی در بین کشورهای همسایه گزینه‌های زیر را داریم که به ما نزدیک‌تر باشند:سفارت آنکارا و استانبول در ترکیه، سفارت دبی و ابوظبی در امارات، سفارت ایروان در ارمنستان

Required documents for Canadian visa pickup

مدارک لازم

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای کانادا

برای پیکاپ ویزای کانادا از بسته به نوع ویزا باید موارد زیر را آماده کنید.

مدارک لازم برای ویزای مهاجرتی

برای پیکاپ ویزای کانادا از نوع مهاجرتی باید موارد زیر را آماده کنید:
لازم به ذکر است که پشت عکس باید اسم، فامیل و تاریخ گرفته شدن ان را هم یادداشت کنید.

مدارک لازم برای ویزای غیرمهاجرتی

مدارکی که برای پیکاپ ویزای غیرمهاجرتی یعنی ویزای کاری، تحصیلی و توریستی کانادا نیاز دارید، به شرح زیر است:

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای مهاجرتی و غیرمهاجرتی کانادا تفاوت‌هایی جزئی با هم دارند.

مدت زمان پیکاپ ویزا

مدت زمان پیکاپ ویزای کانادا

از زمانی که ایمیل سفارت مبنی‌بر مراجعه برای پیکاپ ویزا به دست شما می‎رسد، 30 روز برای این کار وقت دارید. پس بهتر است هرچه سریع‌تر تصمیم بگیرید که می‌خواهید خودتان این کار را انجام دهید یا آن را برون‌سپاری کنید به موسسه‌های مهاجرتی و خدمات ویزا. از زمانی که با ما ارتباط می‌گیرید تا زمانی که پاسپورت به دستتان می‌رسد چیزی حدود 15 الی 25 روز زمان می‌برد. گفتنی است که اگر تعطیلاتی در کشور ثالث وجود داشته باشد، ممکن است مدت بیشتری طول بکشد.

Canadian visa pickup fee

هزینه پیکاپ

هزینه پیکاپ ویزای کانادا

لزومی ندارد پاسپورت در این مرحله هم به مرکزی که انگشت‌نگاری را در آنجا انجام داده‌اید، ارسال شود. اما هزینه پیکاپ کانادا به اینکه شما انگشت‌نگاری را در کدام سفارت انجام داده‌اید و حالا از کدام سفارت می‌خواهید پاسپورتی که ویزا به آن الصاق شده را دریافت کنید، ارتباط دارد. اما به‌طور تقریبی می‌توان به ارقام جدول ذکر شده اشاره کرد.

برای مشورت درباره پرونده به خودتان به‌صورت موردی و تخمین دقیق‌تر هزینه و زمان مورد نیاز، با کارشناسان ویزا مارکت در ارتباط باشید تا اطلاعات لازم و به‌روز را به شما منتقل کنند.

سفارت
هزینه
ابوظبی
440 درهم
دبی
250 درهم
ترکیه
1.100.000تا 1.750.000 تومان
ارسال یا دریافت از ترکیه به‌صورت یک‌طرفه
550.000 تا 700.000 تومان
تمدید و پیکاپ پاسپورت کانادایی به‌صورت دوطرفه
240 دلار
تمدید و پیکاپ پاسپورت کانادایی به‌صورت یک‌طرفه
120 دلار

درخواست پیکاپ ویزای کانادا

کارشناسان حرفه ای ویزا مارکت، آماده پاسخگویی به شما هستند.

فرم درخواست خدمات ویزا مارکت

نام