ویزا مارکت

پیکاپ ویزا

پیکاپ ویزای آمریکا

باتوجه‌به اینکه آمریکا در کشور ما سفارتی ندارد، ایرانی‌هایی که متقاضی اخذ ویزای آمریکا هستند، باید برای انجام کارهای حضوری به سفارت آمریکا در یکی از کشورهای همسایه بروند. در مراحلی نظیر مصاحبه و انگشت‌نگاری حضور خود متقاضی الزامی است. اما دریافت ویزا را می‌توان از طریق خدمات پیکاپ ویزای آمریکا که در ویزامارکت ارائه می‌شود نیز انجام داد.

شما با استفاده از این گزینه می‌توانید به جای اینکه خودتان یک بار دیگر به کشور واسطه سفر کنید، به شخص دیگری وکالت دهید که این کار را انجام دهد. درواقع یک شخص دیگر به نیابت از شما مدارک و پاسپورت شما را با خود می‌برد و پس از دریافت برچسب ویزا و برگشت به ایران همه را به شما تحویل خواهد داد. در این صورت صرفه‌جویی قابل‌توجهی در هزینه‌ها و زمان شما صورت می‌گیرد.
پیکاپ ویزای آمریکا

American visa pickup

سفارت‌های پرمراجعه اطراف ایران برای پیکاپ ویزای آمریکا
سفارت‌های پرمراجعه اطراف ایران برای پیکاپ ویزای آمریکا
پیکاپ ویزای آمریکا

سفارت‌های پرمراجعه
اطراف ایران برای پیکاپ ویزای آمریکا

سه کشور ترکیه، امارات و ارمنستان از جمله کشورهایی هستند که ایرانیان متقاضی دریافت ویزای آمریکا به آن‌ها سفر می‌کنند. سفارت‌های آمریکا در کشورهای گفته‌شده در شهر های استانبول، آنکارا، دبی، ابوظبی، ایروان قرار دارد. هرکدام از سفارت‌های ذکرشده ممکن است از نظر هزینه پیکاپ ویزا یا مدارک لازم متفاوت باشند.

Required documents for US visa pickup

مدارک لازم

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا

مدارکی که برای پیکاپ ویزای آمریکا مورد نیاز است از هر یک از سفارت‌های گفته‌شده به شرح زیر است.

پیکاپ ویزای آمریکا از کشور ترکیه

پیکاپ ویزای آمریکا از کشور ارمنستان

پیکاپ ویزای آمریکا از کشور امارات

بسته به نوع ویزا و قوانین سفارت ممکن است مدارک دیگری نظیر فرم DS-160 و DS 260 و… نیز نیاز باشد. اطلاعات دقیق‌تر را می‌توانید به‌صورت موردی از ما بپرسید.
مدت زمان پیکاپ ویزا

مدت زمان پیکاپ ویزای آمریکا

زمانی که برای انجام خدمات پیکاپ ویزای آمریکا لازم است می‌تواند بسته به شرایط فرد متقاضی یا وجود تعطیلات متغیر باشد. اما معمولا نیاز است که دو الی چهار هفته کاری برای این کار در نظر بگیرید.

American visa pickup fee

هزینه پیکاپ

هزینه پیکاپ ویزای آمریکا

مقدار هزینه‌‌ای که باید برای پیکاپ ویزای آمریکا بپردازید دو قسمت است؛ یکی هزینه‌های سفارت و دیگری هزینه‌ای که بابت خدمات پیکاپ به موسسه واسطه پرداخت می‌کنید. هزینه سفارت بر اساس نوع ویزا در جدول ذکر شده است.

باتوجه‌به اینکه مجموع هزینه دو بخش گفته‌شده برای پیکاپ ویزا می‌تواند بسته به کشور ثالث و در زمان‌های مختلف متفاوت باشد، برای اطلاع از مقدار دقیق آن می‌توانید با کارشناسان ویزا مارکت در ارتباط باشید.

نوع ویزا
هزینه به دلار
تحصیلی
185
تجاری
185
نامزد یا همسر شهروند ایالات متحده
265
توریستی
185
ورزشکاران و هنرمندان
205
ترانزیت
185
کارگران موقت یا فصلی، استخدامی و کارآموزان
205

درخواست پیکاپ ویزای آمریکا

کارشناسان حرفه ای ویزا مارکت، آماده پاسخگویی به شما هستند.

فرم درخواست خدمات ویزا مارکت

نام