ویزا مارکت

تور اکونومی روسیه (6 شب و 7 روز)

تور اکونومی روسیه

مدت زمان تور

6 شب و 7 روز

وعده‌های غذایی

همه صبحانه‌ها

بیمه

بیمه مسافرتی

راهنما

راهنمای گردشگری فارسی زبان

وسیله حمل و نقل

هواپیما + قطار سریع السیر ساب سان

خلاصه تور

تور اکونومی روسیه از سن پترزبورگ تا مسکو، سفری بی‌نظیر و فراموش‌نشدنی است که شما را به قلب تاریخ و فرهنگ این کشور بزرگ می‌برد. این تور با بازدید از سن پترزبورگ، یکی از زیباترین شهرهای اروپا آغاز می‌شود. سن پترزبورگ که به “ونیز شمال” مشهور است، با کانال‌های آبی، پل‌های زیبا و معماری باشکوه، جذابیتی بی‌پایان دارد. شما می‌توانید از موزه ارمیتاژ، یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین موزه‌های جهان بازدید کنید و آثار هنری بی‌نظیری از دوره‌های مختلف تاریخی را ببینید. همچنین، کاخ پترهوف با فواره‌های مشهور و باغ‌های سرسبز خود، یکی از جاذبه‌های اصلی این شهر است.

جمعه هر هفته

1
25 خرداد
طبق پکیج
2
1 تیر
طبق پکیج
3
8 تیر
طبق پکیج
4
15 تیر
طبق پکیج
5
22 تیر
+ 70 دلار
6
5 مرداد
طبق پکیج
7
12 مرداد
طبق پکیج
8
19 مرداد
طبق پکیج

برنامه سفر

روز اول (جمعه)

تهران – سن پترزبورگ: پرواز تهران به سنت پترزبورگ (پرواز با هواپیمای ماهان) ساعت 5:15 صبح و به مدت 4 ساعت و 55 دقیقه است ساعت 9:40 به وقت محلی وارد سنت پترزبورگ می شوید. در فرودگاه مورد استقبال لیدر قرار گرفته و بعد از تحویل گرفتن سیم کارتها به سمت هتل آزیموت میرویم چک این هتل ساعت 14 انجام سنت پترزبورگ خواهد شد. بعد از ظهر مسافران گرامی در صورت تمایل و به صورت آزاد میتوانند با توجه به نزدیکی هتل به مرکز شهر و خیابان نوسکی در شهر گشت زنی کنند یا از امکانات رفاهی هتل بهره مند شوند.

 

روز دوم (شنبه)

سن پترزبورگ: پس از صرف صبحانه در هتل برای گشت شهری و بازدید از زیباییهای شهر از هتل خارج میشویم. در این بازدید از خیابان ،نوسکی بازدید میدان ،اسحاق نمای بیرونی کلیسای ،اسحاق تندیس نیکولای کلیسای کازان قعله پتروپاول جزیره زایچی یا خرگوشها و نمای بیرونی موزه آرمیتاژ و میدان کاخ فروشگاه صنایع دستی نمای بیرونی کلیسای منجی برخون دیدن خواهیم کرد. پس از چند ساعت گشت برنامه صرف ناهار را خواهیم داشت و بعد از ناهار به مرکز خرید گالریا میرویم.

 

روز سوم (یکشنبه)

سن پترزبورگ:در روز سوم پس از صرف صبحانه در هتل وقت آزادی را برای خرید یا گشتهای اختیاری از جمله موزه هرمیتاژ همراه با ناهار در نظر گرفته ایم که مسافران عزیز میتوانند از آن استفاده کنند.

 

روز چهارم (دوشنبه)

سن پترزبورگ:صرف در روز چهارم پس از صرف صبحانه در هتل وقت آزادی را برای خرید یا گشتهای اختیاری از جمله سنت پترزبورگ کاخ کاترین شهر) پوشکین و اتاق ،کهربا باغ پترهوف همراه با ناهار در نظر گرفته ایم که مسافران عزیز می توانند از آن استفاده کنند.

 

روز پنجم (سه شنبه)

سن پترزبورگ – مسکو :صرف صبحانه در بوفه ی هتل، انتقال به ایستگاه قطار جهت رفتن به مسکو و دیدن مناظر طبیعی بین سنت پترزبورگ شهر سنت پترزبورگ و مسکو قطار لوکس ساب سان، استقبال در ایستگاه قطار توسط لیدر، دیدن از میدان سه راه آهنی دیدن نمای بیرونی یکی از مجموعه ساختمانهای هفت خواهران هتل هیلتون | لنینگراد) انتقال به ،هتل در ادامه روز با توجه به نزدیکی هتل به میدان سرخ و کاخ کرملین مسافران میتوانند در شهر گشت زنی کنند یا از امکانات رفاهی هتل بهره مند شوند.(امکان خرید تور آپشنال کشتی و عکاسی در طبقات بالایی برجهای مسکو سیتی همراه با صرف بستنی سنتی روسیه)

 

روز ششم(چهارشنبه)

مسکو : پس از صرف صبحانه در هتل گشت تمام روز با مترو شامل بازدید از ایستگاههای معروف مترو مسکو که ثبت جهانی شده اند، اجرای گشت خرید (مرکز خرید آخونتی ریاد) مجموعه میدان سرخ، نمای بیرونی کلیسای واسیلی مقدس، نقطه صفر، باغ الكساندر، میدان مانژ ، آرامگاه سرباز گمنام، آتش جاویدان( بازدید از مراسم تعویض سرباز) و موزه ملی تاریخ و موزه جنگ 1812( نمای بیرونی) بازدید از خیابان آربات قدیم، مجسمه پوشکین، نمای بیرونی موزه پوشکین؟، نمای بیرونی وزارت امور خارجه( یک از ساختمانهای هفت خواهران)، (خرید تور آپشنال سیرک مسکو یا نمایش 2 ساعته فولک تاریخ روسیه تا تزارها و سنت ها در قالب رقص )

 

روز هفتم (پنجشنبه)

مسکو – تهران :صرف صبحانه در بوفه هتل ،تحویل اتاق و انتقال به فرودگاه مسکو جهت بازگشت به ایران

مدارک مورد نیاز

  1. عکس پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از روز سفر و حداقل 2 صفحه خالی
  2. فایل عکس رنگی جدید زمینه سفید از شانه به بالا

اطلاعات محل اقامت

1
Azimut City Hotel (سن پترزبورگ) + Holiday Inn Lesnaya (مسکو)
نام هتل Azimut City Hotel (سن پترزبورگ) + Holiday Inn Lesnaya (مسکو)
نام انگلیسی هتل Azimut City Hotel + Holiday Inn Lesnaya
بزرگسال در اتاق دو تخته 229,900,000 ریال + 560 دلار
بزرگسال در اتاق یک تخته 229,900,000 ریال + 810 دلار
کودک 2 تا 12 سال 229,900,000 ریال + 540 دلار

رزرو تور

تور اکونومی روسیه (6 شب و 7 روز)

فرم رزرو تور ها

فرم رزرو تور ها

نام و نام خانوادگی(ضروری)