ویزا مارکت

تور نوروزی هند

تور نوروزی هند

مدت زمان تور

17 روز و 16 شب

وعده‌های غذایی

همه صبحانه‌ها

بیمه

بیمه مسافرتی

راهنما

راهنمای گردشگری

وسیله حمل و نقل

هواپیما

خلاصه تور

سفر به هند، سفری به سرزمین تنوع و عجایب

هند کشوری است که هر کسی باید حداقل یک بار در زندگی خود از آن دیدن کند. هند سرشار از تاریخ، فرهنگ، طبیعت، هنر، مذهب و آداب و رسوم متنوع و جذاب است. هند کشوری است که هیچگاه شما را خسته نمی‌کند و همیشه چیزی برای کشف و یادگیری در آن وجود دارد. هند کشوری است که می‌تواند شما را شگفت‌زده، متعجب، متحیر، متفکر، متأثر و متمتع کند.

اگر قصد دارید به هند سفر کنید، ما برای شما یک تور منحصر به فرد و جذاب آماده کرده‌ایم. این تور شامل بازدید از سه شهر مهم و دیدنی هند یعنی دهلی، آگرا و جیپور است. این سه شهر را می‌توان مثلث طلایی هند نامید، زیرا در آن‌ها برخی از میراث‌های فرهنگی و تاریخی بی‌نظیر هند قرار دارند. در این تور، شما می‌توانید از معبد لوتوس، قصر ریاست جمهوری، مقبره همایون، دروازه هند و مسجد جامع دهلی دیدن کنید. همچنین می‌توانید از تاج محل، قلعه آگرا، مقبره اکبر و باغ مهتاب آگرا بازدید کنید. در ادامه، شما را به شهر جیپور می‌بریم که به شهر صورتی معروف است. در این شهر، شما می‌توانید از قصر هوا محل، قلعه آمبر، قصر جل محل، قصر سیتی و معبد میمون‌ها دیدن کنید.

اگر مایل به سفر به هند هستید، این فرصت را از دست ندهید و همین حالا با ما تماس بگیرید. ما آماده هستیم تا به شما خدمات بهترین و ارزان‌ترین تور هند را ارائه کنیم. با ما سفر کنید و از دیدن سرزمین تنوع و عجایب لذت ببرید.

شرایط و مقررات کلی تور

  • در صورتـی کـه جهـت اخـذ ویـزا ارائـه مـدارک ترجمـه شـده مـورد نیـاز باشـد و امـور دارالترجمـه بـه آژانـس محـول شـود‌، کلیـه هزینه‌هـای ترجمـه بـه عهـده مسـافر می‌باشـد.
  • در صـورت عـدم صـدور ویـزا از طـرف سـفارت مربوطـه، مبلـغ ورودی سـفارت و هزینه‌هـای ترجمـه از مبالـغ پرداختـی کسـر و مابقـی مسـترد می‌گـردد.
  • مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه، محدودیت خروج و پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می‌باشد.
  • ساعت تحویل اتاق‌،طبق قوانین بین‌المللی هتلداری 15:00 و ترک اتاق 12:00 می‌باشد.
  • مبنای محاسبه سن کودکان تاریخ برگشت تور می‌باشد.
  • ارائه گذرنامه جدا برای هر متقاضی حتی کودکان در تمام تورها الزامی است.
  • در اتاق‌های سه نفره تخت سوم از نوع سفری بوده که به صورت موقت در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود.
  • در صـورت تغییـر نـرخ تبدیـل دلار بـه ریـال در سیسـتم صـدور بلیـط پرواز‌هـای بین‌المللـی، همسـفران گرامـی موظـف بـه پرداخـت مـا بـه التفـاوت مربوطـه خواهنـد بـود.
  • کلیـه پروازهـای ترکیـش از طریـق اسـتانبول، امـارات از طریـق دبـی، قطـر از طریـق دوحـه و لوفتانـزا از طریـق فرانکفـورت بـه صـورت ترانزیـت می‌باشـد.

اطلاعات تور

1
هتل لیلا امبیانس کانونشن دهلی
نام هتل هتل لیلا امبیانس کانونشن دهلی
نام انگلیسی هتل The Leela Ambience Convention Hotel, Delhi
بزرگسال در اتاق دو تخته 499,000,000 ریال + 2,490 دلار
بزرگسال در اتاق یک تخته 499,000,000 ریال + 3,690 دلار
کودک 2 تا 12 سال 499,000,000 ریال + 1,190 دلار

رزرو تور

تور نوروزی هند

فرم رزرو تور ها

فرم رزرو تور ها

نام و نام خانوادگی(ضروری)